Spoločnosť Leddisplay uskutočnila montáž veľkoplošnej led-obrazovky na obchodnom centre Jasná v Liptovskom Mikuláši. Celá realizácia bola uskutočnená na kľúč od projektovej dokumentácie, výroby konštrukcie, búracích a montážných prác až po samotné nainštalovanie obrazovky a jej spustenie, video hotového projektu si môžete pozrieť tu: http://www.youtube.com/watch?v=Q8ta7S_SMDo

Marec 2009
Niečo z našej aktuálnej práce, nahrávka a spracovanie videa.

Február 2009
V dňoch 24. - 26. 9. 2008 sa v hoteli Sitno vo Vyhniach uskutočnila medzinárodná konferencia na tému Bezpečnosť dopravy na pozemných komunikáciách, na korej sa zúčastnili aj zástupcovia spoločnosti Leddisplay, ktorí informovali odbornú verejnosť o možnostiach zvyšovania bezpečnosti chodcov na prechodoch pomocou aktívnych prechodov pre chodcov.

Október 2008
V septebri bola odovzdaná do prevádzky veľkoplošná ledobrazovka v meste Púchov, realizovaná formou predaja klientovi, ktorý ju bude využívať ako nájomnú reklamnú plochu. Fotky z inštalácie nájdete v referenciách našej spoločnosti.

September 2008
Naša spoločnosť pripravuje predaj absolútnej novinky na trhu pouličného osvetlenia - Led pouličné lampy, ktoré by mali postupne nahradit konvenčné pouličné osvetlenie. Vďaka porovnateľnej svietivosti pri oveľa nižšej spotrebe elektrickej energie a nižším údržbovým nákladom sa určite v blízkej dobe stanú hitom vo svojom segmente.


lampa

31.3.2008